کهن تاج کیمیا ، کیفیت اولویت ماست

” اتحـادی کهـن ، چون کیمیـا “

درباره مـا

شرکت کهن تاج کیمیا یک شرکت تولیدی بازرگانی بوده که از سال 1390 تاسیس شده و شروع فعالیت آن در زمینه واردات مواد شیمیایی و رنگ نساجی بوده است. این شرکت با در اختیار داشتن کارشناسان فنی و باتجربه ی ایرانی و خارجی, تولید مواد شیمیایی جهت صنایع نساجی, همچنین سایر صنایع از جمله رنگ و رزین, آب و پساب, نفت و گاز و کاغذ را در ایران از سال 94 آغاز کرده است.

اگرچه ساختار کهن تاج کیمیا جوان است اما براساس تجربیات تجاری چندین نسل پایه گذاری شده و سیاست اعضا و سهامداران آن بر مبنای صداقت , وفاداری و اعتماد سازی میباشد. یکی از اهداف اصلی شرکت, تهیه و تامین به موقع مواد اولیه با کیفیت, به کمک سیستم اطلاع رسانی مدیریتی و انجام سرمایه گذاری های لازم جهت برآورده کردن نیاز بازار میباشد.

شرکای تجاری ما در زمینه مواد شیمیایی, رنگ, ماشین آلات, تجهیزات الکترونی و اتوماسیون در سیستم های نساجی فعالیت داشته که توانسته اند سهم ویژه ای در صنعت, به خود اختصاص دهند. ما اطمینان خواهیم داد که با جمع آوری و تحلیل اطلاعات دقیق و به موقع از وضعیت بازار و انتظارات مشتریان, همچنین با ارائه اطلاعات کاملی از محصولات, میتوانیم بهترین خدمات و پشتیبانی فنی را برای کلیه مشتریان فراهم آوریم.

در آخر امیدواریم که بتوانیم شهرک های صنعتی را به جواهری در منطقه برای تولیدات نساجی و سایر صنایع تبدیل کنیم.

ماموریت و چشم انداز

هدف ما حمایت از مشتریان با امکان تامین محصولات با کیفیت و ارائه سرویس مطابق با انتظارات آنها است تا مشتریان خود را حمایت کرده و آنها بتوانند در بازار به امتیازات رقابتی دست پیدا کنند.

ما روی توانایی هایمان متمرکز خواهیم بود تا نیازهای تک تک مشتریان را در حوزه مواد شیمیایی داخلی تامین کرده و به همین منظور سعی در به روز کردن محصولات و ماندن در مسیر درست ارزشهایمان خواهیم بود. اعضای تیم کهن تاج کیمیا باور دارند که همکاری تیمی باعث بدست آوردن هم افزایی و نتایج غیر قابل باوری خواهد شد.

تیـم مـا