افـه

شرکت اتوماسیون صنعتی EFFE  در سال 2008 با هدف حفظ رضایتمندی و دائمی کردن مشتریان خود، تاسیس شد.

این شرکت فعالیت خود را در زمینه تامین قطعات وهمچنین اجرای پروژه های اتوماسیون مربوط به صنایع از جمله نساجی، کشاورزی، صنایع دارویی و البته غذایی آغاز کرده است.

از جمله  دیگر پروژه های قابل اجرا در شرکت EFFE ، به روز کردن و بازسازی مکانیکی – الکترونیکی ماشین های قدیمی و پایین آوردن مصرف انرژی آن ها مطابق با درخواست مشتری علی الخصوص روی ماشین آلات نساجی از قبیل استنتر, خشک کن و ماشین چاپ میباشد.

ایلدیز

کارخانه ایلدیز در سال 1998 احداث شد و حرفه اصلی این شرکت تولید و ساخت ماشین آلات  رنگرزی پارچه میباشد. این شرکت در مدت کوتاهی از زمان توانسته است در داخل ترکیه و خارج از کشور در زمینه ساخت ماشین های رنگرزی شهرت  خوبی را کسب کند.

شرکت ایلدیز همواره سعی در تولید ماشین آلات با  کیفیت وکارایی بالا را سرلوحه خود قرارداده و با پویایی و انرژی زیاد برای برجا گذاشتن نشانی از تکنولوژی روز به فعالیت های تحقیقاتی خود به منظور افزایش سهم بازار در کشورهای همسایه، ادامه خواهد داد.

این شرکت علاقمند به کار تولید ماشین آلات است و انجام درست این شغل بزرگ ترین ماموریت آن  خواهد بود.

مرسان

شرکت مرسان با 30 سال تجربه در عرصه تامین ماشین آلات نساجی با شعار ” تامین کیفیت برای مشتریان”  فعالیت خود راآغاز کرد.

هدف این شرکت تامین ماشین آلات نساجی با بهترین کیفیت و مطابق با استاندارد های اروپا جهت رفع نیاز مشتریان داخلی و خارجی بوده است .

عمده محصولات این شرکت ساخت انواع ماشین آلات تکمیل جهت پارچه های گرد باف میباشد  که با تولید میانگین  120 دستگاه در سال، توانسته است جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص دهد.