قطعات شرکت کهن تاج کیمیا
قطعات شرکت کهن تاج کیمیا
قطعات شرکت کهن تاج کیمیا
قطعات شرکت کهن تاج کیمیا
قطعات شرکت کهن تاج کیمیا

افـه

شرکت اتوماسیون صنعتی EFFE  در سال 2008 با هدف حفظ رضایتمندی و دائمی کردن مشتریان خود، تاسیس شد.

این شرکت فعالیت خود را در زمینه تامین قطعات وهمچنین اجرای پروژه های اتوماسیون مربوط به صنایع از جمله نساجی، کشاورزی، صنایع دارویی و البته غذایی آغاز کرده است.

از جمله  دیگر پروژه های قابل اجرا در شرکت EFFE ، به روز کردن و بازسازی مکانیکی – الکترونیکی ماشین های قدیمی و پایین آوردن مصرف انرژی آن ها مطابق با درخواست مشتری علی الخصوص روی ماشین آلات نساجی از قبیل استنتر, خشک کن و ماشین چاپ میباشد.

روتاسیل

شرکت روتاسیل که در سال 2005 تاسیس شد، به پشتوانه سوابق موفقیت آمیز و اصول کاری خود به یک شرکت پیشرو و موثر در تولید سیل های صنعتی،  تبدیل شده است. روتاسیل ازهمان ابتدا، با هدف تولید محصولات با کیفیت بالا با توجه به نیاز های روز دنیا فعالیت خود را آغاز کرده است ،  بطوریکه این شرکت همواره به اصول خود که کیفیت پایدار ، خدمات عالی ، تحویل به موقع و قیمت مناسب هست، پایبند بوده است . روتاسیل بر این باور است که   “پایداری و موفقیت در تولید بر اساس صداقت و کیفیت در خدمات است.”  این شرکت از توجه و پشتیبانی مشتریان سپاسگزار بوده و همچنان بهترین خدمات خود را به آنها ارائه خواهد داد.

الیار

شرکت الیار در سال 1984 در استانبول ترکیه تاسیس شد . این  شرکت , صنعت و اقتصاد ترکیه را با تامین و ساخت قطعات الکترونیکی مربوط به اتوماسیون ماشین آلات نساجی ، شیشه ، سرامیک و  صنایع شیمیایی تقویت کرده است و از زمان تأسیس تاکنون با مطالعات و تحقیق و توسعه سهم مهمی در اتوماسیون بخشهای صنعتی را داشته است . فعالیتهای اتوماسیون صنعتی این شرکت که با تولید سیستمهای اتوماتیک در کارخانجات شیشه در سال 1984 آغاز شد ،  امروزه با تولید و ساخت  سیستمهای پیشرفته  کارخانه ای برای صنایع شیشه ، ساختمان و سرامیک  همچنان در ترکیه وکشورهای همسایه خارجی ادامه دارد.

در اواخر دهه 80 ، الیار با تولید دستگاه های کنترل اتوماتیک، فعالیت خود را در صنعت نساجی آغاز کرد و سپس ساخت و تولید دستگاه های کنترل پیشرفته در رنگرزی پارچه و نخ وهمچنین اتوماسیون  کلیه ماشین آلات نساجی  را از سال 1989 در ترکیه و خارج از کشور آغاز کرد.

از سال 1996 ، تمرکز الیار روی صنعت نساجی گسترش یافته و کار بر روی سیستم های توزین و توزیع مکاترونیک را آغاز کرده است. الیار سیستم های توزین و توزیع مواد شیمیایی مایع و پودری را توسعه داده است و به لطف دستگاه های کنترل و نرم افزار اتوماسیون، پروژه هایی را ارائه داده است که در آن با استفاده از نرم افزار نظارت ، برنامه ریزی و گزارش دهی که تهیه کرده است ، سیستم های یکپارچه ای را از سطح ماشین پردازش به سطح مدیریت کارخانه ارائه می دهد.

امروزه ، دستگاه های کنترل و سیستم های اتوماتیک یکپارچه که توسط الیار طراحی و تولید شده اند، در ترکیه و همچنین بسیاری از کشورهای منطقه شرق دور، اروپا ، آمریکای شمالی – مرکزی و جنوبی ، کشورهای اوراسیا ، خاورمیانه و آفریقا مورد استفاده قرار می گیرند.